FEDERAL OTO KALORİFER RADYATÖR TEMİZLEME MAKİNASI

ARAÇ RADYATÖR TEMİZLEME

Aracınız kışa hazır mı?

e-Posta Yazdır PDF

Aracınız kışa hazır mı?

Kış aylarının yaklaşmasıyla sürücüler araçlarının bakımı için servislere akın etmeye başladı.

Aracınız kışa hazır mı?
Kış aylarının yaklaşmasıyla sürücüler araçlarının bakımı için servislere akın etmeye başlarken, rahat ve güvenli sürüş için kış lastiği takılmasının hayati olduğu belirtiliyor. Kış aylarının yaklaşmasıyla araçlarına ‘Kışlık Bakım’ yaptırmak isteyen sürücüler servislere akın etmeye başladı. Bu yıl havaların mevsim normallerinin üzerinde seyretmesini fırsat bilen sürücüler bakım yaptırmak için kış aylarına girilmesini bekledi. Araçlarıyla kışın rahat ve güvenli sürüş yapmak isteyen vatandaşlar, 1 Aralık 2013 tarihi itibari ile başlayacak olan ‘Kış Lastiği’ uygulaması için lastiklerini de servislerde değiştirmeye başladı. Araçların kış bakımlarını yapan servis görevlisi Mekanik Elektronik Teknisyeni Gökhan Akay, araç sahiplerinin kış bakımından kaçınmamaları gerektiğini vurguladı. Akay, kışa hazır olmayan araçların kaza yapma riskinin daha fazla olduğunu dile getirerek, “Bize kış bakımı gelen araçların ilk önce lastiklerinin uygun olup olmadığına bakıyoruz. Daha sonra bu araçların antifriz ölçümünü yapıyoruz. Buna bağlı olarak araçlara antifriz ilavesi yapıyor, ya da yenilemesini yapıyoruz. Bu işlem tamamlandıktan sonra yağ bakımlarına bakıyoruz. Bu işlemler bittikten sonra mekanik durumu gözden geçiriliyor. Bu süreçte ise araçların ön takımına ve frenlerine kontrol ediliyor. Ancak havaların iyi gitmesini fırsat bilen vatandaşlar henüz tam anlamıyla gelmeye başlamadı. Bu ay içinde müşterilerimiz araçlarını kışlık bakım için getirecektir” diye konuştu.

'KIŞ LASTİĞİNİ MUTLAKA TAKTIRSINLAR'
Kış lastiklerinin mutlaka takılması gerektiğini belirten Akay, konuşmasına şöyle devam etti:

“Vatandaşların araçlarına kış bakımı yaptırmasının maddi ve manevi kazançları oluyor. Sonuçta kendisinin ve ailesinin canı var. Bakım yaptırdığı aracında can taşıyacak. Bir diğer yönüne bakacak olursak, para verip aldığını aracına bakım yaptırmaması, kaza yapması daha fazla masraf açacaktır. Üc liradan kaçarken 5 liradan olmalarına gerek yok diye düşünüyorum. Özellikle 1 Aralık tarihinde girecek olan ‘Kış lastiği’ uygulamasına uysunlar ve araçlarına lastik taktırsınlar.”

 

Araç Radyatör Temizleme, Araba Radyatör Temizliği, Oto Radyatör Temizleme İlacı, Oto Radyatör Temizleme Makinası Fiyatları, Oto Radyatör Temizleme Makinası, Oto Radyatör Temizliği Nasıl Yapılır, Radyatör Temizleme İlacı, Oto Radyatör Temizleme İle İlgili Aramalar, Oto Radyatör Temizleme İlacı, Oto Radyatör Temizleme Makinası Fiyatları, Oto Radyatör Temizleme Makinası, Oto Radyatör Temizleme Sıvısı, Radyatör Temizleme İlacı, Araç Radyatör Temizliği, Araç Kalorifer Temizleme

Son Güncelleme ( Pazartesi, 16 Aralık 2013 11:07 )  
OTO RADYATÖR TEMİZLEME: Home
Firma Rehberi